Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Górny Młyn

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Zakopane(Górny Młyn + 16 km)

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości " Michalik" z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane(Górny Młyn + 16 km)

949 000 zł49,55 m² 19 152,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament W zakopanem Z garażem I balkonem Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 49,55 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Harklowa

Harklowa(Górny Młyn + 24 km)

3 000 zł4 500 m² 0,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem atrakcyjna nieruchomość gruntowa z potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Harklowa, województwo Małopolskie. Jest to znakomita propozycja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wandów

Rzuców(Górny Młyn + 24 km)

73 000 zł1 700 m² 42,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, ustawna działka poleca się do zakupu. Położona jest w miejscowości Rzuców, przy ul. Wandów. Oddalona od asfaltu, pomiędzy zadrzewionymi terenami gwarantuje ciszę i spokój. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Lipnica Wielka

Lipnica Wielka(Górny Młyn + 21 km)

1 790 000 zł8 579 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę przemysłową o powierzchni 8579 m, położoną bezpośrednio przy drodze głównej. Dane techniczne Powierzchnia 8579 m Wymiary ok. 70 m ok. 130 m Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Robotnicza

Nr 5,Końskie(Górny Młyn + 4 km)

365 000 zł112,90 m² 3 232,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości Great House pragnie przedstawić państwu ofertę nowo wybudowanego domu w zabudowie szeregowej, mieszczącego się w m. Końskie na ul. Robotniczej o pow. 112,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bukowina-Osiedle(Górny Młyn + 12 km)

260 000 zł800 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w miejscowości Bukowina Osiedle, gm. Raba Wyżna. Działki o nr ew. 6230/10, 6230/11, 6230/13 o powierzchniach 800 m2 każda. Działki nr ew.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rdzawka

Rdzawka(Górny Młyn + 18 km)

535 000 zł1 587 m² 337,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, inwestycyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Rdzawka, nieopodal Nowego Targu w sercu Podhala, gdzie natura spotyka się z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grębosze

Grębosze(Górny Młyn + 17 km)

70 000 zł6 300 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to kolejna działka w miejscowości : Grębosze :) województwo świętokrzyskie , gmina Radoszyce Działka leśna , zadrzewiona otulona lasem :) powierzchnia działki 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kościeliska

Centrum,Zakopane(Górny Młyn + 16 km)

5 000 000 zł3 200 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: wyjątkowa rezydencja na dziłace o powierzchni ponad 3200 z widokiem na Giewont Zakopane Powierzchnia domu: ok. 300 m Powierzchnia działki: 3 229 m Lokalizacja: zakopane,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Górny Młyn

Górny Młyn,świętokrzyskie

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Oferuję Państwu piękną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 0,12 ha (1200m2) w malowniczej miejscowości 1,5 km od miasta Końskie. Działka położona jest przy samym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij